درباره ما

تاریخچه

شرکت قطعات خودرو اتحادیه نوین از سال 1348 فعالیت خود را به عنوان اولین سازنده قطعات خودرو با شرکت ایران خودرو آغاز نموده است که به صورت تخصصی فعالیت بر روی چراغ های خودرو در کارنامه آن قرار دارد. این شرکت در پاییز 1396 از سهامدارن قبلی خریداری شده و زیر مجموعه پارت پلاستیک خراسان قرار گرفت. در سال 1397 نیز به گروه راز پیوسته و با هدف توسعه بازارهای داخلی و خارجی همگام با تامین نیاز داخل صنعت خودروسازی به فعالیت پرداخته است. در حال حاضر، این شرکت در فضایی به مساحت 8 هزار متر مربع با ظرفیت تولید 10 هزار چراغ خودرو در روز به طراحی و تولید سیستم روشنایی خودرو از جمله سمند، پژو 405، پراید، پژو 206، پژو پارس، آریسان، تیبا، مزدا کارا ، نیسان، دانگ فنگ و ….. برای خودروسازان برتر ایران (سایپا –  ایران خودرو –  بهمن موتور) می پردازد و از تکنولوژی هایی نظیر تزریق دو رنگ، خط مونتاژ رباتیک، انواع جوش پلاستیک (آلتراسونیک، ویبرشن و ذوبی)،Coating  UV رباتیک بهره مند می باشد.

ماموریت شرکت

شرکت اتحادیه نوین اولین تولید کننده قطعات پلیمری و چراغ خودرو درکشور بعنوان یکی از زیرمجموعه های هولدینگ رایزکو (سهامی خاص)، با بهره مندی از نیروی انسانی متخصص، تکنولوژی روز ، چابک و نوآور در زمینه طراحی، تامین و تولید سیستم های روشنایی خودرو مطابق با استاندارهای ملی و جهانی برای پاسخ به نیازهای مشتریان بازار نور و روشنایی در سطح ملی و منطقه ای  فعالیت می نماید.

آزمایشگاه

بررسی وضعیت کیفی محصولات تولیدی بر اساس استاندارد های خودروسازی از دیگر فعالیت های این شرکت به شمار می رود که تجهیزاتی از قبیل دستگاه سالت اسپری، تست باران، تست ضربه، آون، فریزر و …  کلیه نیاز های شرکت در این زمینه را برآورده ساخته است. این شرکت در نظر دارد نسبت به راه اندازی تست Goniphotometer و نورسنجی با اساس استانداردهای روز دنیا جهت ارتقاء کیفیت محصولات داخل کشور به عنوان مرجع اندازه گیری اقدام نماید.

مشتریان